O NAS

Foodie Life to świat pasji i inspiracji o tematyce kulinarnej. Opisujemy gastronomiczne miejsca na mapie Polski, testujemy sprzęty do gotowania, odkrywamy nowe marki i śledzimy wydarzenia kulturowo-kulinarne. Sami tworzymy przepisy z myślą, że gotowanie jest dla każdego a jedzenie sprawia największą radość w życiu.

Sylwia Chrzanowska-Olbryś

Miłośniczka dobrego jedzenia i prostego gotowania. Kucharka z pasją i miłością do dobrych produktów. Promotorka zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i seniorów. Swoje przepisy tworzy z myślą o rodzinach i ludziach zapracowanych dla których czas i zdrowie mają znaczenie. Wyznaje zasadę – „nie marnujemy” i uczy w jaki sposób maksymalnie gotować ze składników, które mamy w swojej kuchni. Jako mama 7-letniej Laury doradza jak przygotowywać szybkie posiłki i przekąski nie tylko do szkoły. Uczestniczka III edycji programu Masterchef TVN.

„…Przez ostatnie cztery lata intensywnej pracy przy wielu projektach kulinarnych chciałam stworzyć swoje miejsce o tematyce kulinarnej. Na portalu opisuję miejsca i wydarzenia, przedstawiam ludzi, którzy mnie zainspirowali swoją kulinarną pasją i dzielę się moimi przepisami. Stale odkrywam i testuję nowe produkty ze sklepowych półek i te sprawdzone, najlepsze polecam mojej rodzinie i znajomym. Ponad rok czasu pracowałam z zespołem dietetyków tworząc dania ze smakiem i gotowałam dla najbardziej wymagających. Swoje przepisy tworzę z myślą aby było szybko, sprawnie i zdrowo. Wiem jak ważne jest dla każdego zdrowie i staram się opierać moją domową kuchnię w cenne składniki odżywcze i warzywa. Najlepsze dania powstają z dobrych, sprawdzonych produktów a najważniejszą przyprawą jest serce…”